IS/IT KOORDINATORIUS (-Ė)

Vieta Kazlų Rūda, -, Lithuania
Paskelbta: 22-01-2018
   
IKEA Industry šiuo metu ieško:
IS/IT koordinatoriaus (-ės) Kazlų Rūdoje
 
Matai dalykus šiek tiek kitaip. Mes irgi. Mes tikime, kad vertybės yra svarbiau už tai, kas parašyta tavo gyvenimo aprašyme. Mes siūlome tau įdomų, iššūkių kupiną darbą, kuris padės tau tobulėti. Ateik ir kartu su mumis pamatyk viską kiek kitaip.
 
Apie darbą
  • Dirbdamas IS/IT koordinatoriumi būsi tiesiogiai pavaldus Finansų vadovui-kontrolieriui ir būsi atsakingas už sėkmingą serverių diegimą, priežiūrą, administravimą (VMware, Active Directory, MS SQL) ir IT infrastruktūros priežiūrą (serveriai, tinklo įranga, kompiuteriai, telefonai, kameros, spausdintuvai, projektoriai, kiti su IT susiję įrenginiai).
  • Aktyviai dalyvausi esamos IT infrastruktūros tobulinime bei naujų IT projektų ruošime ir diegime, IT biudžeto sudaryme ir kontrolėje.
  • Taip pat būsi atsakingas už incidentų sprendimą (ITIL), vartotojų prieigos administravimą ir naujų vartotojų darbo vietų paruošimą.
 
Ar šios pareigos Tau tinkamos?
  • Turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą IT srityje? Turi ne mažiau 1 metus panašaus darbo patirties? Puiku, nes tai padės išmokti atlikti šį darbą greitai.
  • Mes tikimės, kad turi patirties operacinių sistemų̨ Windows 7, 10, Windows Server 2012 ir 2008 diegimo ir konfigūravimo, Active Directory, Remote Desktop Services konfigūravimo ir priežiūros, MS SQL Server diegimo ir administravimo srityse bei QlikView ataskaitų, gaunamų iš Verslo valdymo sistemos, administravime.
  • Taip pat šioje pozicijoje tau reikalinga darbo su  Microsoft Office Access duomenų bazėmis ir Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), virtualizacijos platformos (VMware) išmanymas, LAN/WLAN pagrindų turėjimas.
  • Mes laukiame tokio žmogaus, kuris turi situacinės lyderystės, pokyčių valdymo, verslo etikos bei komunikacijos pagrindus, yra atsakingas, iniciatyvus, savarankiškas, orientuotas į rezultatą, turi puikius analitinio mąstymo, laiko planavimo, darbo komandoje įgūdžius.
  • Neabejojame, kad turi geras anglų kalbos žinias (žodžiu ir raštu)  ir domiesi IT naujovėmis!
  • Darbo patirtis su IT projektais, Verslo valdymo sistemų (BluePrint, Scala) administravimu ir IPS/LEAN naudojamų įrankių ir darbo su Microsoft SharePoint pagrindai šioje pozicijoje būtų privalumas.
 
IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA Industry padeda šiai vizijai tapti tikrove gamindama funkcionalius, patrauklaus dizaino baldus žemomis kainomis.
 
Jei manai, kad esi tinkamas kandidatas, ir nori priimti šį iššūkį, laukiame tavo CV el. paštu cv@personalokonsultacijos.lt (su nuoroda „IS/IT koordinatorius”). Su kandidatais, kuriuos kviesime pokalbiui, susisieksime telefonu.
 
 
 
this job portal is powered by CATS