PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)/ IT ANALITIKAS(-Ė)

Vieta Vilnius, Lietuva, Lithuania
Paskelbta: 18-01-2018
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė –  kompleksinių lojalumo sistemų ir elektroninės komercijos sprendimus diegianti bei bankinių mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugas teikianti bendrovė. Įmonė savo profesionalius ir inovatyvius informacinių technologijų sprendimus bei paslaugas Lietuvoje ir užsienyje teikia finansų, prekybos, telekomunikacijų ir paslaugų sektorių įmonėms.

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)/ IT ANALITIKAS(-Ė) (#10336680)

Darbo pobūdis:
  • Verslo poreikių analizė, reikalavimų (request specification) sisteminimas ir suderinimas su užsakovais, sprendimų paieška;
  • Techninio projektavimo bei dizaino pobūdžio projektinės dokumentacijos rengimas;
  • Sistemų projektavimas, techninių užduočių (technichal specification kartu su user cases ir test cases) rengimas;
  • Bendradarbiavimas su programuotojais, techninių uždavinių pateikimas, dalyvavimas Sprint planavime pagal Agile Scrum metodologiją, uždavinių vykdymo kontrolė;
  • Projekto eigos, apimties ir pasikeitimų valdymas bei kontrolė;
  • Projekto resursų ir biudžeto derinimas bei kontrolė;
  • Atsakomybė už projekto rezultatus ir kokybę.
Reikalavimai:
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina: verslo vadyba, IT ir telekomunikacija, programavimas, technologinis ir pan.);
  • IT projektų valdymo ar vykdymo patirtis;
  • Sugebėjimas vienu metu valdyti kelis projektus;
  • Projektų valdymo metodikų žinios;
  • IT supratimas ir domėjimasis IT srities naujovėmis;
  • Vidinė motyvacija tobulėti ir mokytis;
  • Analitinis mąstymas, ekstravertiškumas;
  • Anglų ir rusų kalbų žinios – privalumas;
  • PMP, COmpTia Project+ sertifikatai – privalumas;
  • Agile metodikos žinios – privalumas;
  • Patirtis dirbant su projektų valdymo programine įranga (Microsoft Project) – privalumas.
Mes jums siūlome:
  • Darbą profesionalioje komandoje;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklų atlygio paketą.
Darbo vieta: Vilnius.
this job portal is powered by CATS