.NET PROGRAMUOTOJAS (-A)

Vieta Vilnius, Lietuva, Lithuania
Paskelbta: 18-01-2018
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė –  kompleksinių lojalumo sistemų ir elektroninės komercijos sprendimus diegianti bei bankinių mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugas teikianti bendrovė. Įmonė savo profesionalius ir inovatyvius informacinių technologijų sprendimus bei paslaugas Lietuvoje ir užsienyje teikia finansų, prekybos, telekomunikacijų ir paslaugų sektorių įmonėms.

.NET PROGRAMUOTOJAS (-A) (#10336674)

Darbo pobūdis:
  • Informacinių sistemų programinės įrangos kūrimas, apimantis elektroninių mokėjimų, lojalumo sistemas, duomenų bazes, vartotojų sąsajas;
  • Darbas SCRUM komandoje.
Reikalavimai:
  • Būtina patirtis su .Net aplikacijomis (c# kalba) (system service, windows form, web aplikacijos);
  • Patirtis HTML, Javascript, CSS vartotojo sąsajų rašyme;
  • Išmanyti TCP/IP ryšius, threading, sinchronizavimą, duomenų formatavimą, kompresiją, kriptografiją (veikimą, taikymą);
  • Komunikabilumas, drąsumas, savarankiškumas;
  • Sugebėjimas spręsti konfliktines situacijas, dirbti komandoje, priimti sprendimus;
  • Atsakingumas, organizuotumas, patikimumas.
Mes jums siūlome:
  • Darbą profesionalioje komandoje;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklų atlygio paketą.
Darbo vieta: Vilnius.
this job portal is powered by CATS